Wydarzenia

Wydarzenie organizowane przez Centrum Rekrutacji AGH, Wydział Matematyki Stosowanej AGH, Wydział Energetyki i Paliw AGH, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH oraz Fundację im. Profesora Kazimierza Bartla, odbędzie się w Auli Centrum Dydaktyki AGH (budynek U-2, ul. Reymonta 7 w Krakowie), w dniu 15 marca 2024 r.

Podczas tego unikalnego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zgłębić matematyczne aspekty niezwykłej liczby π, lecz także przenieść się w fascynujący świat nauk ścisłych. Poprzez odkrywanie tajemnic, uczestnicy zdobędą wiedzę, dlaczego liczba π jest tak istotna w świecie nauki, a także zrozumieją, w jaki sposób wpływa ona na codzienne życie, rozwój technologii oraz projekty naukowe.

W trakcie tego niezwykłego spektaklu, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, który połączy naukę, zabawę oraz odkrywanie nieznanych tajemnic liczby π, uczestnicy będą mogli aktywnie brać udział w wydarzeniu.

Zachęcamy do udziału.