Rusza Blok Innowacyjny w Uczelnianej Bazie Przedmiotów Obieralnych

Już od 1 października 2020 r. rusza długo oczekiwany, trzeci blok Uczelnianej Bazy Przedmiotów Obieralnych – Blok Innowacyjny. Uczelniana Baza Przedmiotów Obieralnych to ogólnouczelniany program wspierający elastyczność studiowania oraz urozmaicenie oferty dydaktycznej AGH. UBPO tworzą trzy tematyczne bloki, łącznie ponad 240 przedmiotów.

Blok Innowacyjny skupia w sobie przedmioty, które określają efekty uczenia się w zakresie wiedzy, umiejętności lub kompetencji społecznych, uwzględniające najnowsze osiągnięcia bądź trendy w nauce, badaniach naukowych, technice lub otoczeniu społeczno-gospodarczym, bądź ich zastosowanie w praktyce lub życiu codziennym.

Zapisy odbędą się 28 września od godz. 6.30 do 4 października 2020 r. do godz. 23.59.

Więcej informacji na stronie: www.cok.agh.edu.pl/ubpo/