Rok Zerowy

Rok zerowy jest formą kursów dokształcających prowadzonych w okresie poprzedzającym rekrutację kandydatów na studia. W ramach roku zerowego prowadzone będą kursy z zakresu: matematyki, fizyki i chemii, których celem jest lepsze przygotowanie kandydatów do studiów technicznych, a przez to zwiększenie efektywności studiowania na pierwszych latach. Uczestnicy kursów otrzymują stosowne materiały dydaktyczne. Podczas kursów są omawiane między innymi zagadnienia z zakresu objętego programami odpowiednich przedmiotów w szkołach średnich na poziomie rozszerzonym.
Kursy roku zerowego są prowadzone w formie:
   a) stacjonarnej organizowanej w ramach porozumień Szkół z AGH,
   b) niestacjonarnej (nauczania na odległość: internet).

Informacje o kursach stacjonarnych Roku Zerowego organizowanych w ramach porozumień Szkół z AGH można uzyskac w:
Dziale Nauczania AGH
30-059 Kraków, al. Mickiewicza 30,
paw. C1, pok. 114a,
tel: (+48) 12 617 32 63, (+48) 12 634 17 04.

Kursy niestacjonarne (nauczanie na odległość) będą odbywać sie przy pomocy internetu. Dokładne informacje na temat tej formy kształcenia można uzyskać w:
Centrum e-Learningu AGH,
Kraków, ul. Czarnowiejska 50b,
tel: (+48) 12 617 37 71, (+48) 12 617 37 69,
www: https://moodle.cel.agh.edu.pl/rok0/login/index.php

Wydział Matematyki Stosowanej prowadzi również KURSY PRZYGOTOWAWCZE dla maturzystów, które są odpowiednikiem kursów Roku Zerowego dla osób ze Szkół, które nie podpisały porozumienia z AGH w sprawie Roku Zerowego.