Sprawy studenckie

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr zimowy 2017/2018 do 25.09.2017r.

Od 1 czerwca 2017 r obligatoryjną formą ubiegania się o stypendium socjalne, specjalne stypendium dla osób niepełnosprawnych i zapomogę jest wypełnienie wniosku w systemie Wirtualna Uczelnia. Nie zwalnia to studentów z konieczności złożenia oryginału wniosku z niezbędnymi załcznikami w formie papierowej.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Działu Spraw Studenckich AGH

Elektroniczne wnioski o przyznanie pomocy materialnej.

Stypendium Rektora 2016 - za osiągnięcia naukowe i artystyczne.

Stypendia Ministra - termin złożenia wniosków w Dziekanacie do 03.10.2016r.

Stypendia Rektora 2015r Tabele

Stypendia Rektora dla I roku