Sprawy studenckie

Od 1 czerwca 2017 r obligatoryjną formą ubiegania się o stypendium socjalne, specjalne stypendium dla osób niepełnosprawnych i zapomogę jest wypełnienie wniosku w systemie Wirtualna Uczelnia lub USOS. Nie zwalnia to studentów z konieczności złożenia oryginału wniosku z niezbędnymi załcznikami w formie papierowej.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Działu Spraw Studenckich AGH

Instrukcja ubiegania się o stypendium.

Stypendia Ministra 2018.

Rozporządzenie Ministra 2015r