Sprawy studenckie

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr zimowy 2018/2019 do 25.09.2018r.

Od 1 czerwca 2017 r obligatoryjną formą ubiegania się o stypendium socjalne, specjalne stypendium dla osób niepełnosprawnych i zapomogę jest wypełnienie wniosku w systemie Wirtualna Uczelnia. Nie zwalnia to studentów z konieczności złożenia oryginału wniosku z niezbędnymi załcznikami w formie papierowej.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Działu Spraw Studenckich AGH

Stypendia na rok akademicki 2018/2019.

Instrukcja ubiegania się o stypendium.

Stypendia Ministra 2018.

Rozporządzenie Ministra 2015r